Přeskočit na hlavní obsah

Naše společnost HOME INTERIER s.r.o. zastupuje značku HANÁK NÁBYTEK v Ostravě od roku 2007. Zaměřujeme se na návrh a realizaci interiérů dle představ klienta. Odborné poradenství zajišťují svým individuálním přístupem školení projektanti, kteří jsou díky široké škále sortimentu schopni uspokojit většinu požadavků náročné klientely. Realizaci, záruční a pozáruční servis zabezpečuje realizační a technický tým naší společnosti.

V duchu ucelené nabídky INTERIOR CONCEPT HANÁK dodáváme klientům nejen kuchyňskou linku, ale také luxusní interiérové dveře, obývací pokoje, šatny, skříně, ložnice, pracovny, studentské i dětské pokoje a doplňkový sortiment jako židle, stoly, sedací soupravy, osvětlení, tapety či stěrkové dekorativní techniky stěn i podlahové krytiny. Vše tak, aby byl interiér sladěný a vyvážený.

Galerie showroomu

Přijďte se podívat osobně, rádi Vás poznáme.    Kontakty

Naše realizace

První schůzka

1.

Přibližný půdorys prostoru

Na první schůzku si prosím nachystejte přibližný půdorys Vašeho prostoru, který budeme společně řešit, pomůže nám to k představě o velikosti projektu. Pokud ho nemáte k dispozici, můžete nám jej dodat později nebo přistoupit ke kroku 2 První schůzky.  

2.

Fotografie prostoru

Při prvním jednáním nám hodně pomohou a mohou dočasně zastoupit funkci zpracovaného půdorysu také fotografie Vašeho prostoru. Zde uvidíme aktuální připravenost a probereme možnosti jeho řešení. 

3.

Inspirace

Pokud máte uložené obrázky interiérů a stylů bydlení, které se Vám líbí ze sociálních sítí nebo webových stránek, neváhejte je s sebou na první schůzku také přinést. 

4.

Vaše oblíbené

Pokud nemáte ještě představu o Vašem interiéru, projděte si naše webové stránky a přes funkci srdíčka si vyberte, co se Vám líbí. Pak jen stačí odeslat přes kontaktní formulář Váš výběr nebo nám ho přímo nasdílet.

Oblíbené

Nábytek

Ostatní sortiment

Aktuálně

Akustické panely ALEGRO

  • Novinky

Designový model WAVE

  • Novinky